Naša malá milá cukrárnička :)

Nachádzame sa v Trnave, presnejšie na pešej zóne a najpresnejšie je našou adresou Hlavná ulica číslo 24. Poznávacími znakmi sú ružová farba a bodky. Malé, veľké, biele, ružové, zlaté strieborné.... no a KOLÁČIKY!! Celkom vzadu za chodbičkou sa ukrýva naše najväčšie tajomstvo, poklad a svätyňa. Kuchyňa! Tu vypekáme každý-každučký deň (častokrát aj noc) nové a nové čízkejky a torty, kapkejky, mafinky, guličky a všakovaké iné maškrty, aby ste si mali z čoho vyberať. 

Našou najväčšou špecializáciou su cheesecakes (momentálne máme v ponuke vyše 20 druhov). Môžete ich nájsť u nás, ale tiež v kaviarňach po celej Trnave a už sa pomaly rozrastáme aj do Serede a Nitry.

Na špeciálne príležitosti pečieme aj torty na objednávku, a to najmä nahé torty - bezfondánové, poliate čokoládou, zdobené čerstvým ovocím, kvetmi a v sezóne aj jedlými kvetmi.

Na svadby sa zvykneme vyhrať aj s makarónkami, panna cottou, tiramisu a inými mini-dezertami v nekonečných farebných, chuťových a dizajnových variáciách.

Malí nezbedníci sa u nás môžu pohrať v detskom kútiku a tiež "napiecť" rodičom koláčik v našej kuchynke.

Pre väčších pečichtovcov sme organizovali akciu pečenia a zdobenia medovníčkov za pomoci rodičov

Takže kto má rád posedenie v útulnom veselom prostredí na domácom čerstvom koláčiku, s talianskou kávou-hor sa k nám! :)

DREAMCAKES IDE DO MESTA!

Moja vášeň pre pečenie sa už mezmestí do klasickej kuchyne. Nie do bytu, ani do paneláku. A tak sme sa rozhodli pre veľký krok - prenajali sme si priestor, a ak pôjde všetko ako má, budúci mesiac už si budete na našich koláčoch môcť pochutnať v našej vlastnej cukrárni! A nebude to nikde inde ako na hlavnej ulici - pešej zóne u nás v Trnave!

A sadnúť si na koláčik s kávou či limonádou nebude to jediné, kvôli čomu sa oplatí k nám prísť. Malí výmyselníci u nás nájdu atypický detský kútik, relaxovať budete môcť aj na sedení meter a pol nad zemou a k dispozícii budú aj katalógy svadobnej ponuky, či ponuky cheesecakes a tort, ktoré pre Vás radi pripravíme na objednávku.

Ako to u nás vyzerá zvnútra teraz zatiaľ necháme pod rúškom tajomstva, ale ukážeme Vám aspoň pár fotiek z prerábky :)

  

Pre aktuálne info nás sledujte :) Presný termín otvorenia zatiaľ nepoznáme, budeme vás informovať!

Máme najlepši trnavský koláč!

 

Dnes (dňa 7.9.2014) sa v Trnave uskutočnilo super podujatie - Trnavský piknik. Ružový park bol plný ľudí, všade na tráve boli deky, vankúše a náladu dotvárala speváčka Sima Martausová. 

 

Súčasťou tejto akcie bola aj súťaž o najlepší trnavský koláč. K tomu, aby ste sa mohli zapojiť bolo potrebné poslať organizátorom recept, ktorý musel obsahovať aspoň jednu sezónnu surovinu. Ja som sa o tejto súťaži bohužiaľ dozvedela až včera, a tak som koláč musela upiecť narýchlo. Vybrala som jeden z mojich najobľúbenejších - náš Nebeský slivkový cheesecake

Ako áno - ako nie, štvorčlenná porota po ochutnaní všetkých koláčov vybrala za najlepší práve náš cheesecake! Výhrou boli vecné ceny od Vily Vilôčky, ktoré ma mesmierne potešili, ale pocit víťazstva by prekonal aj tú najdokonalejšiu výhru..... Tešte sa s nami a pokochajte sa pohľadom na súťažné koláčiky!

 

Informácie o nás

Sme blázni do pečenia, a venujeme mu každú voľnú chvíľu. 

Neustále skúšame nové recepty a rozhodli sme sa ukázať všetkým, ktorých to zaujíma, aké dobroty vznikajú u nás v kuchyni. Momentálne pracujeme na vytovrení pobočky, kde budeme naše maškrty piecť aj pre Vás na objednávku a na priamy predaj. 

Náš tím sa momentálne skladá z dvoch osôb - milovníčka pečenia Hannah a hlavný ochutnávač Mike 

Nesmieme opomenúť ani externých spolupracovníkov - koštovačov. Ďakujeme za úprimné reakcie :)

História projektu

V súkromnej rovine a našich myšlienkach má tento projekt už nejaký ten rôčik. 

Pre verejnosť začíname fungovať práve tu a teraz, takže buďte s nami pri vzniku cukrárskych dobrôt!

Kontaktujte nás